ساعت اسپرت رولکس نقره ای طلاییساعت اسپرت رولکس نقره ای طلاییساعت اسپرت رولکس نقره ای طلاییساعت اسپرت رولکس نقره ای طلایی

قیمت 30000 تومان

ساعت اسپرت رولکس نقره ای طلایی


ویژگی این ساعت رنگ زیبای آن و همچنین نگین های درخشان حک شده در اطراف ساعت می باشد که این مساله شرایط ست شدن با هر لباسی را فراهم می کند. این ساعت در بسته بندی شیک برای اولین بار در ایران توسط فروشگاه تیلاک عرضه می شود.
این ساعت، جزو خانواده‌ی ساعت‌های مچی با طراحی کلاسیک ساخت کمپانی رولکس است. این ساعت در رنگ نقره ای و طلایی موجود می باشد . جنس صفحه فلز و بند این ساعت از استیل ساخته شده است.این ساعت رولکس مقاوم در برابر آب در حد شستشو دست می باشد.جنس فلز صفحه و بند چرم این ساعت هیچگونه حساسیتی برای دست به وجود نمی آورد.از ویژگی های این محصول سایز بزرگ صفحه ی آن می باشد که زیبایی خاصی بر روی دست ایجاد می کند.
جهت حفظ ثبات رنگ ساعت حتما از لاک بی رنگ طراحی ناخن استفاده کنید که باعث جلوگیری از تماس مستقیم دست و بدنه ساعت خواهد شد و طول مدت ثبات رنگ را افزایش خواهد داد.
مشخصات ساعت اسپرت طرح رولکس :
تولید : تحت لیسانس رولکس
وضعیت فیزکی : شیشه ضد خش
رنگ دستبند : نقره ای - طلایی
رنگ صفحه و دور صفحه : طلایی
ثبات رنگ : 70 درصد
ضد آب : در حد شستشوی دست ( 70% ضد آب )

برای خرید این محصول بر روی دکمه زیر « خرید پستی » کلیک کنید و فرم را پر کنید و در انتهای فرم روی دکمه « ثبت سفارش » کلیک کنید بعد از ثبت سفارش محصول آماده و به آدرس شما ارسال می شود بعد از دریافت محصول هزینه آن را به مامور پست ( یا پیک ) بپردازید.

قیمت 30000 تومان