ست تیشرت و شلوار Rodney و کفش Hamburgست تیشرت و شلوار Rodney و کفش Hamburgست تیشرت و شلوار Rodney و کفش Hamburgست تیشرت و شلوار Rodney و کفش Hamburgست تیشرت و شلوار Rodney و کفش Hamburgست تیشرت و شلوار Rodney و کفش Hamburgست تیشرت و شلوار Rodney و کفش Hamburgست تیشرت و شلوار Rodney و کفش Hamburgست تیشرت و شلوار Rodney و کفش Hamburg

قیمت 85000 تومان

ست تیشرت و شلوار Rodney و کفش Hamburg


مشخصات تیشرت و شلوار :
جنس تیشرت نخ پنبه
جنس شلوار دورس ترویرا
فری سایز ( مناسب برای سایزهای لارج و ایکس لارج )
قد تیشرت 70Cm
عرض سینه 51Cm
طول آستین 63Cm
قد شلوار 100Cm
فاق 34Cm
دور کمر 90Cm
دارای کمر کشی
مشخصات کفش :
سایز بندی 41 تا 44
امکان استفاده در باشگاه و فضای باز
جنس رویه لاستیک و الیاف مصنوعی
زیره فاقد دور دوزی
جنس زیره PU
معرفی تیشرت و شلوار :
دغدغه بسیاری از آقایان، پیدا کردن لباس مناسب با قیمت خوب و جنس عالی می‌باشد. این ست دارای جنس عالی بوده و طرح جالب و به روز این محصول آن را برای استفاده به صورت روزمره نیز مناسب نموده است.
ست تیشرت و شلوار Rodney متشکل از یک تیشرت و یک شلوار می باشد . قد تیشرت 70 و عرض سینه 51 سانتی متر و قد شلوار 100 و فاق آن 34 سانتی متر می باشد که با توجه به ابعاد ذکر شده این ست تیشرت و شلوار فری سایز بوده که مناسب برای سایزهای لارج و ایکس لارج می باشد.

برای خرید این محصول بر روی دکمه زیر « خرید پستی » کلیک کنید و فرم را پر کنید و در انتهای فرم روی دکمه « ثبت سفارش » کلیک کنید بعد از ثبت سفارش محصول آماده و به آدرس شما ارسال می شود بعد از دریافت محصول هزینه آن را به مامور پست ( یا پیک ) بپردازید.

قیمت 85000 تومان