کفش پیاده روی مردانه Nike طرح Go Walkکفش پیاده روی مردانه Nike طرح Go Walkکفش پیاده روی مردانه Nike طرح Go Walkکفش پیاده روی مردانه Nike طرح Go Walk

قیمت 63000 تومان

کفش پیاده روی مردانه Nike طرح Go Walk


کفش مردانه Nike طرح Go Walk انتخابی سنجیده برای استفاده در فعالیت‌های روزانه است. رویه کفش از الیاف مصنوعی و ترکیبی طراحی‌شده که باعث استحکام و دوام این کفش شده و خیال شما را از بابت استفاده طولانی‌ مدت و مستمر راحت کرده است درعین‌حال که دچار پارگی یا ساییدگی نیز نخواهد شد.
یکی از ویژگی‌های مهم کفش مردانه Nike طرح Go Walk زیره نرم و منعطف EVA دارد که آن را برای دویدن مناسب و کارآمد کرده است. استفاده از این ماده باعث می‌شود تا شوک‌های وارده به کف پا خنثی شوند و به پا فشار اضافه‌ای وارد نکند. در زمان راه رفتن، زیره تحت‌ فشار پا و زمین فشرده‌شده و سپس انرژی را به پا بازمی‌گرداند که موجب لذت بیشتر دویدن با این کفش می‌شود. همچنین طراحی ساده اما شیک آن مورد پسند جوانان است.
- سايز بندی 41 تا 44 ( انتخاب سايز هنگام ثبت سفارش )
- مخصوص پیاده روی و فعالیت روزانه
- داراي کفی شياردار
- فوق العادع راحت

برای خرید این محصول بر روی دکمه زیر « خرید پستی » کلیک کنید و فرم را پر کنید و در انتهای فرم روی دکمه « ثبت سفارش » کلیک کنید بعد از ثبت سفارش محصول آماده و به آدرس شما ارسال می شود بعد از دریافت محصول هزینه آن را به مامور پست ( یا پیک ) بپردازید.

قیمت 63000 تومان