ساعت مچی زنانه بند ژله ای و رنگی سواچ طرح Rebelساعت مچی زنانه بند ژله ای و رنگی سواچ طرح Rebelساعت مچی زنانه بند ژله ای و رنگی سواچ طرح Rebelساعت مچی زنانه بند ژله ای و رنگی سواچ طرح Rebelساعت مچی زنانه بند ژله ای و رنگی سواچ طرح Rebelساعت مچی زنانه بند ژله ای و رنگی سواچ طرح Rebel

قیمت 17900 تومان

ساعت مچی زنانه بند ژله ای و رنگی سواچ طرح Rebel


ساعت سواچ ربل جدیدترین عرضه کمپانی محبوب Swatch می باشد. این ساعت به سرعت توانست رکورد فروش سایر ساعت های کمپانی سواچ را بشکند و به فروش قابل ملاحظه ای در دنیا دست یابد. ویژگی Swatch Rebel Collection در تنوع رنگ هست که شرایط ست شدن با هر چیزی را فراهم می کند. از دیگر ویژگی های این ساعت زیبا، فوق العاده شیک و در عین حال ساده بودن آن است.
این ساعت در رنگ های مشکی، طوسی، سفید، قرمز، آبی، سبز، زرد، بنفش، صورتی، نارنجی و قهوه ای عرضه شده است که در هنگام ثبت سفارش میتوانید رنگ مورد نظر خود را در قسمت پیغام ذکر نمایید.
( لطفا در هنگام ثبت سفارش در قسمت پیغام رنگ مورد نظر خود را ذکر نمایید )

برای خرید این محصول بر روی دکمه زیر « خرید پستی » کلیک کنید و فرم را پر کنید و در انتهای فرم روی دکمه « ثبت سفارش » کلیک کنید بعد از ثبت سفارش محصول آماده و به آدرس شما ارسال می شود بعد از دریافت محصول هزینه آن را به مامور پست ( یا پیک ) بپردازید.

قیمت 17900 تومان