عینک مردانه و زنانه Alexinaعینک مردانه و زنانه Alexinaعینک مردانه و زنانه Alexinaعینک مردانه و زنانه Alexinaعینک مردانه و زنانه Alexinaعینک مردانه و زنانه Alexinaعینک مردانه و زنانه Alexinaعینک مردانه و زنانه Alexinaعینک مردانه و زنانه Alexina

قیمت 45000 تومان

عینک مردانه و زنانه Alexina


معرفی اجمالی محصول :
در روزهایی که نور خورشید شدت زیادی دارد گیرنده های نوری شبکیه تحریک می شوند و حساسیت کنتراست آنها کاهش می یابد. عینک های آفتابی رنگ های نارنجی، بنفش، آبی را جذب میکنند و این رنگها به صورت رنگ خاکستری با شدتهای مختلف دیده می شوند. در مقابل رنگهای سبز، زرد و قرمز با این عینکها بهتر دیده می شوند و کنتراست رنگ افزایش می یابد و همین امر باعث می شود چشمان شما در برابر تمام مضرات در امان باشد…
یک عینک آفتابی مناسب باید واجد چند ویژگی باشد که از سوی انجمن اپتومتری آمریکا تعریف شده است :
۱ ) شیشه های عینک باید ۱۰۰ـ۹۹ درصد اشعه ماورای بنفش خورشید را جذب کند.
۲ ) به میزان ۹۰ـ۷۵ درصد از شدت نور مریی بکاهد. خود انجمن اپتومتری آمریکا اعلام کرده که عمده عینک های مد روز فاقد این ویژگی هستند.
۳ ) باعث تغییر ماهیت نور و تصاویر نشود.
۴ ) شیشه ها باید خاکستری، مشکی، سبز، زرد یا قهوه ای باشند. همچنین عینک آفتابی باید کل فضای چشم و اطراف محوطه قرارگیری چشم در صورت را در بر بگیرد.
نحوه نگهداری عینک :
۱ – از قراردادن عینک در مکان‌های بسیار گرم ( داخل اتومبیل ) یا بسیار سرد اجتناب کنید.
۲ – اسپری تمیز کننده عدسی باید به صورت هفتگی یا دو هفته یکبار استفاده شود. ( استفاده بیش از حد سبب از بین رفتن لایه ضد یووی می‌شود. )
۳ – هنگام تمیز کردن عدسی حتما از دستمال مخصوص استفاده کنید و از آب دهان و ها کردن عدسی خودداری کنید زیرا مواد تشکیل دهنده بذاق دهان سبب از بین رفتن لایه‌های محافظ عدسی می‌شود.

مشخصات

نام : عینک Alexina
جنسیت : مردانه/زنانه
مدل : Alexina
لنز : UV 400
نوع کاربری : روزمره/مجلسی/فشن
رنگ شیشه : آبی، آتشی، قهوه ای، سبز
رنگ فریم : مشکی
نوع دسته : دو تیکه
رنگ دسته : مشکی طلایی
جنس دسته : پلاستیک مشکی براق و منعطف و قسمت جلو طلایی
گارانتی : 72 ساعت گارانتی تست فیزیکی
جنس قاب : پلاستیک فشرده براق و مستحکم
فرم شیشه : مربعی

برای خرید این محصول بر روی دکمه زیر « خرید پستی » کلیک کنید و فرم را پر کنید و در انتهای فرم روی دکمه « ثبت سفارش » کلیک کنید بعد از ثبت سفارش محصول آماده و به آدرس شما ارسال می شود بعد از دریافت محصول هزینه آن را به مامور پست ( یا پیک ) بپردازید.

قیمت 45000 تومان