کیف دخترانه Nike مدل Dorianaکیف دخترانه Nike مدل Dorianaکیف دخترانه Nike مدل Dorianaکیف دخترانه Nike مدل Dorianaکیف دخترانه Nike مدل Dorianaکیف دخترانه Nike مدل Dorianaکیف دخترانه Nike مدل Dorianaکیف دخترانه Nike مدل Doriana

قیمت 29000 تومان

کیف دخترانه Nike مدل Doriana


قابلیت شست و شوی راحت در صورت لک و کثیف شدن
دارای یک محفظه بزرگ اصلی زیپدار
دارای یک محفظه کوچک زیپدار جلوی کیف به صورت مورب
دارای دو محفظه کوچک زیپدار اطراف کیف
دارای بند دستی و رودوشی قابل تنظیم
کیف دخترانه Nike مدل Doriana جنسی از برزنت با کیفیت بالا، دوخت تمیز و ظاهری زیبا دارد و دارای رنگ بندی سبز و سورمه ای و مشکی می باشد.
کیف دخترانه Nike مدل Doriana دارای بدنه محکمی می باشد و از یک بند دستی و یک بند رودوشی قابل تنظیم برخوردار بوده و دارای یک محفظه بزرگ اصلی و یک محفظه کوچک زیپدار جلوی کیف به صورت مورب و دو محفظه کوچک زیپدار اطراف کیف می باشد که میتوانید وسایل ریزتر را درون آن ها قرار داده و راحت تر پیدا کنید.
ویژگی منحصر به فرد کیف دخترانه Nike مدل Doriana دارا بودن بند های دستی بافته شده توسط نخ و همچنین داشتن 3 محفظه کوچک زیپدار که می توانید اقلام ریز را درون آنها قرار دهید.
کیف دخترانه Nike مدل Doriana به خاطر داشتن جنس برزنتی و آستردار بودن، تا حدودی در برابر نفوذ آب مقاوم بوده و در صورت لک و کثیف شدن، براحتی تمیز میشود. ویژگی بعدی، طراحی ساده و داشتن رنگ‌های شاد می باشد که قابل استفاده برای خانم‌ها می باشد.

ویژگی ها

- برند : Nike
- مدل : Doriana
- جنس : برزنتی
- سایز حدودی : 12 * 34 * 34 سانتی متر
- محفظه اصلی : دارای یک محفظه بزرگ زیپدار
- محفظه : دارای یک محفظه کوچک زیپدار جلوی کیف به صورت مورب و دو محفظه کوچک زیپدار اطراف کیف
- بند : دارای بند رودوشی قابل تنظیم و بند دستی
- لوگو : دارای لوگوی چاپی نایک جلوی کیف
- رنگ بندی : سبز، مشکی، سورمه ای
- ویژگی : تا حدودی مقاوم در برابر نفوذ آب
- شست و شو : قابلیت شست و شوی راحت در صورت لک و کثیف شدن

برای خرید این محصول بر روی دکمه زیر « خرید پستی » کلیک کنید و فرم را پر کنید و در انتهای فرم روی دکمه « ثبت سفارش » کلیک کنید بعد از ثبت سفارش محصول آماده و به آدرس شما ارسال می شود بعد از دریافت محصول هزینه آن را به مامور پست ( یا پیک ) بپردازید.

قیمت 29000 تومان