کیف زنانه David Jonesکیف زنانه David Jonesکیف زنانه David Jonesکیف زنانه David Jonesکیف زنانه David Jonesکیف زنانه David Jonesکیف زنانه David Jonesکیف زنانه David Jonesکیف زنانه David Jonesکیف زنانه David Jones

قیمت 24000 تومان

کیف زنانه David Jones


طراحی شیک و بسیار جادار
دارای قسمت های مختلف برای قرار گیری لوازم شما
دارای دوخت برجسته چهار خانه بسیار شیک
قابل استفاده به صورت کیف دستی و رودوشی
ارائه شده در دو رنگ مشکی و کاراملی
کیف زنانه David Jones جنسی از چرم مصنوعی با کیفیت بالا، دوخت تمیز و ظاهری زیبا دارد و دارای رنگ مشکی و کاراملی می باشد. کیف زنانه David Jones یک کیف روزمره/فشن/مجلسی می باشد و از یک بند رودوشی قابل تنظیم برخوردار بوده و دارای یک محفظه بزرگ اصلی زیپدار و و یک محفظه کوچک داخل کیف و یک محفظه متوسط زیر درب و یک محفظه کوچک زیپدار پشت کیف می باشد. این محصول دارای ظاهری بسیار زیبا و شیک می باشد که وجود دوخت برجسته چهار خانه زیبایی این کیف را دو چندان نموده است. ویژگی دیگر کیف David Jones قابل استفاده بودن آن به صورت کیف دستی و کیف رودوشی می باشد. این محصول در دو رنگ مشکی و کاراملی عرضه شده است که هنگام ثبت سفارش می توانید رنگ مورد نظر را انتخاب کنید.
ویژگی های کیف زنانه David Jones :
- نام : کیف زنانه David Jones
- جنس : چرم مصنوعی
- ابعاد 27 * 17
- محفظه اصلی : دارای یک محفظه بزرگ زیپدار
- دارای یک محفظه کوچک داخل کیف
- دارای دو محفظه متوسط زیر درب کیف
- دارای یک محفظه کوچک زیپدار پشت کیف
- بند : دارای بند رودوشی قابل تنظیم
- رنگ : مشکی و کاراملی
- قابل استفاده به صورت کیف دستی و رودوشی

برای خرید این محصول بر روی دکمه زیر « خرید پستی » کلیک کنید و فرم را پر کنید و در انتهای فرم روی دکمه « ثبت سفارش » کلیک کنید بعد از ثبت سفارش محصول آماده و به آدرس شما ارسال می شود بعد از دریافت محصول هزینه آن را به مامور پست ( یا پیک ) بپردازید.

قیمت 24000 تومان