ساعت دیواری فانتزی افسونساعت دیواری فانتزی افسونساعت دیواری فانتزی افسونساعت دیواری فانتزی افسون

قیمت 75000 تومان

ساعت دیواری فانتزی افسون


باور کنید یک ساعت دیواری می تواند یک تابلو زنده دیواری هم باشد که به دیوارها روح می دهد .
ساعت دیواری افسون، یک شاهکار فانتزی را به دکور اضافه می کند و تم مرده و بی روح اتاق را زنده و بافت دار نشان می دهد .
گل های اطراف ساعت افسون با کمک خلاقیت شما، طرح های جالبی را روی دیوار می سازد . با افزایش فاصله بین گل ها و تغییر چیدمان گل ها روی دیوار می توان فضای بزرگی از یک دیوار را پوشش داد . کمی رنگ با گل های مصنوعی یا درختچه های طبیعی به دکور اضافه کنید تا با طراحی فانتزی افسون دکور اتاق به یک باغچه زنده تبدیل شود .
ساعت دیواری افسون از جنس پلکسی گلاس براق ساخته شده که بسیار سبک می باشد . برای نصب ساعت افسون نیاز به سوراخ کردن دیوار و یا پیچ کردن قطعات نیست . کافیست از راهنمای نصب و چسب مخصوص دوطرفه درون بسته استفاده نمایید تا قطعات را روی دیوار نصب کنید . این چسب ها قابلیت جداسازی بدون صدمه به دیوار را داشته و می توان به راحتی به کمک باد گرم سشوار قطعات را جابجا کرد .
بخش اصلی ساعت، که موتور و عقربه های ساعت را تشکیل می دهد بوسیله میخ روی دیوار نصب می شود .
نگین های کار شده روی گل های اطراف ساعت و صفحه اعداد ساعت در کنار متریال پلکسی گلاس، درخشش زیبایی به ساعت داده است که از هر جای خانه چشم هر بیننده ای را جذب می کند .
ویژگی های :
ابعاد : 45 * 65 سانتی متر
نوع موتور روانگرد تایوانی ( بی صدا ) تایوانی
مقاوم در مقابل رطوبت و نور
شستشوی آسان
قابلیت جابه جایی آسان

برای خرید این محصول بر روی دکمه زیر « خرید پستی » کلیک کنید و فرم را پر کنید و در انتهای فرم روی دکمه « ثبت سفارش » کلیک کنید بعد از ثبت سفارش محصول آماده و به آدرس شما ارسال می شود بعد از دریافت محصول هزینه آن را به مامور پست ( یا پیک ) بپردازید.

قیمت 75000 تومان